Çfarë ka ndodhur me Flori Mumajesin?

Këngëtarja e njohur Filloreta Rati ka postuar një foto tejet provokuese në rrjetet e saj sociale.

Fifi ka postuar foton e saj ku në dorë mban një orë, e cila ka brenda fytyrën e këngëtarit Flori Mumajesi.

Por nuk është ndalur këtu, pasi krahas fotos Fifi shkruan: Ne jemi për njëri-tjetrin, sikur retë për vetëtimën.

Ndërkohë Mumajesi i cili prej muajsh është tërhequr nga skena muzikore, përflitet se ka probleme me buxhetin dhe se është zhytur në borxhe.