Xhemi Shehu është  një nga moderatoret më të përfolura në showbiz që jetën private është munduar ta mbaj larg mediave.

Xhemi ka shum pak foto të postuara me bashkëshortin e saj dhe dy djemt.

Por ka mjaftuar një foto e publikuar në rrjete sociale nga Marcela Lati për të bërë Xhemi Shehun të mendoj seriozisht që në 9-vjetorin e martesës të veshë fustanin e nusëris.

Moderatorja dëshirën për t’u bërë nuse e ka shprehur në komentin që ka lënë në foton e postuar nga Marcela.

Unë do bëj përvjetor më duket”-shkruan Xhemi që duket se po mendon një goxha surprizë për të gjithë fansat e saj që duan ta shikojn nuse.

Xhemi Shehu shpreh dëshirën për tu bërë nuse sërish