Vajza e Majlinda Bregut pranon ndarjen nga Erik Fullani

Prej disa muajsh Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu bëri kanë qenë në qendër të mediave rozë për romancën e tyre të cilën fillimisht e mbajtën të fshehtë.

Mirëpo teksa u përfolën për një ndarje të mundshme, ishte Kejda ajo që konfirmoi me një foto se ajo është në lidhje me Erikun, ama ata nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram dhe Fullani është kapur mat me një tjetër femër në Dhërmi.

Disa ditë më pare, “Joq.al” ka publikuar foton e djalit të ish-guvernatorit të bankës, i cili shfaqet duke u puthur me një vajzë brune.

Image

Por çfarë bëri Kejda pas këtij lajmi të bujshëm?

Ajo ka reaguar sot për herë të parë për ndërjen që besohet të ketë ndodhur menjëherë pas publikimit të fotove kompromentuese.

Kejda pyetet për ndarjen në një nga postimet e saj në Instastory dhe shprehet se ajo është një gjë krejt normale.

“Ndarja është një pjesë e pashmangshme e jetës. Çdokush e kalon. Nuk është fundi i botës”- është shprehur Kejda.

E pra, nëse donit të dinit sesi po e përballon Kejda ndarjen me Erikun, tani e mësuat!