Vajza e Monica Bellucci-it një super YLL!

S’kishte si të ndodhte ndryshe! Deva Cassel, vajza 15-vjeçare e Monicca Bellucci-it dhe Vincent Cassel është fytyra e re e shtëpisë së famshme të modës, Dolce & Gabbana.

Së fundmi ajo është shfaqur në fushatën publicitare të parfumit të ri “Shine”, të markës italiane D&G.

Vajza e madhe e aktores duket identike me të ëmën në moshën e saj.