Trejsi Sejdini nuk i le vend imagjinates ne vaske

Trejsi Sejdini, është një nga modelet e cila shfaqet shpesh provokuese në rrjete sociale.

Së fundmi, Trejsi ka postuar një fotografi ku shfaqet e gjitha e zhveshur në vaskë. Pjesët intime ajo i ka mbuluar me shkumë dhe sigurisht që ka ngacmuar keq imagjinatën e fansave të saj.

“Duke bërë dallgë”, ka shkruar ajo krahas fotos.

 

Image