Tjetër aksident në Lezhë: Makina përplas motorrin duke lenëduar drejtuesin
Tjetër aksident në Lezhë: Makina përplas motorrin duke lenëduar drejtuesinTjetër aksident në Lezhë: Makina përplas motorrin duke lenëduar drejtuesin

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme tek kryqëzimi i Shënkollit.

Një makinë është përplasur me një motor, ku ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit i cili është dërguar për në spitalin rajonal të Lezhës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit.

Nuk dihen ende identitetet e personave që ishin në drejtimin e mjeteve dhe as se cilat ishin shkaqet e përplasjes.