Ekipi bardheblu vazhdon fushatën e përforêcimit të ekipit për pjesmarrjen në Uefa Champions League.

Blerja e rradhës vjen nga kombëtarja kuqezi e U21.

NJOFTIMI I KLUBIT

Ardit Toli vishet bardheblu!
Klubi I Futbollit Tirana njofton afrimin e lojtarit Ardit Toli. Mbrojtësi i djathtë ka arritur dakordësinë dhe pas kryerjes së gjithë analizave të nevojshme është tashmë pjesë e bardhebluve për sezonin e ri. Menjëherë pas nënshkrimit të kontratës, 23 vjecari pritet të vihet nën urdhërat e trajnerit Egbo për t’u stërvitur bashkë me skuadrën. I urojmë suksese me fanellën e re.