Tronditi opinionin publik pak ditë më parë historia e kampionit të boksit, Klevis Çelajt. I ftuar në emisionin “Historia ime”, i përlotur Klevisi tregoi se jeton në kushte të vështira dhe shpërblimi që kishte marrë për titullin kampion ishin 140 mijë lekë të vjetra.

Për rastin e Klevisit ka reaguar edhe reperi i njohur Stresi i cili ka publikuar një foto të kampionit dhe shkruan se ky është turp.

Normal te hujve ju kemi lepi b*then historikisht e tonit i kemi fut gishtin marre marre turp turp 100 Euro per titull u kan dhon”, shkruan Stresi.