11 C
Tirana
E hënë, 27 Janar, 2020
Ballina Etiketimet Bashkitë i bëjnë fondet “rrush e kumbulla” për paga dhe jo për investime

Etiketim: Bashkitë i bëjnë fondet “rrush e kumbulla” për paga dhe jo për investime

- Advertisement -