Po luhet nē Budapest ndeshja e Superkupes Europiane midis Bajern dhe Seviljas.

Ekipi spanjoll ka kaluar në avantazh falë nje penalltie kthyer në gol nga Ocampos.

Aktualisht po luhet minuta e 15- të e takimit. Finalja e Superkupès po luhet në prani të tifozëve, edhe pse në numer të reduktuar.

MEDIA LINE NEWS