Stresi poston certifikatën e gjendjes civile dhe rezulton i martuar?

Stresi është ende i lidhur apo i ndarë nga Keisi, me foton e fundit, na bëri akoma më konfuz.

Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të njohur të showbiz-it shqiptar, të cilët disa muaj më parë u tha se ishin ndarë. Mirëpo, mesa duket, dyshja janë pajtuar. Madje, ata nuk janë ndarë asnjëherë në gjendjen civile, pasi vazhdojnë që të jenë me dokumenta burrë e grua.

Këtë e ka bërë të ditur vet Stresi, ku ka publikuar në Instastory çertifikatën e martesës me Keisin. “Sa për informacion goca, jam i martuar”, ka shkruar reperi në këtë foto që publikoi në Instastory dhe më pas e fshiu.