Stina e verës ka mbaruar, por jo për Kylie Jenner. Kylie Jenner një ndër personazhet më të përfolura të botës së shoëbizit, shfaqi figurën e saj të mahnitshme, e ulur në divan e veshur me bikini me lule.

Ajo si mbishkrim kishte shkruar “Dita e 7-të e vjeshtës”, pavarësisht se Kylie ishte më shumë e zhveshur se me rroba , ende dukej magjepsëse.

Ylli televiziv kishte veshur një byzylyk të artë, orë, dhe një palë vathë të rrumbullaktë. Edhe thonjtë e saj të gjatë ishin lustruar në mënyrë perfekte.

Ajo ndau disa fotografi tjera, duke i nxitur fansat të regjistrohen për të votuar për zgjedhjet e këtij viti.