Ngjarje e rëndë në ku ka mbetur një i vrarë dhe dy persona të plagosur

Partia Socialiste ka vendosur të nisë procedurat për shkarkimin e presidentit Ilir Meta.

Duke folur pas mbledhjes së kryesisë së PS-së, Elisa Spiropali është shprehur se të enjten do të ketë një seancë të gjatë për vendimin e presidentit.

Spiropali u shpreh se do të jetë Kuvendi do të nisë procedurat për të nisur shkarkimin e Ilir Metës si president i Shqipërisë.