Si nisi ashtu bitisi/ Ndahet Tea dhe Bearti

Edhe pse doli nga “Për’puthen” me Andin, shumë shpejt doli u zbulua e vërteta e madhe. Tea në fakt ishte prej disa kohësh në një lidhje dashurie me djalin nga Kosoba, Beart Rexhepin.

Një fotografi e tyre që u shfaqën duke u puthur në buzë u bë menjëherë virale dhe u komentua gjatë. Madje ata ishin të ftuar së bashku edhe gjatë një puntate të “Për’puthen Prime”, për të treguar historinë e tyre të dashurisë.

Nga ana tjetër, Tea dhe Bearti, dukeshin si të pandashëm pasi shfaqeshin bashkë në çdo vend. Së fundmi, ata kanë udhëtuar së bashku drejt Stambollit, Turqi.

Tean dhe Beartin i shoqëruan edhe motra e këtij të fundit, si dhe motra e Teas dhe shoku i saj i ngushtë. Duket se ata ishin nisur me qëllimin për të festuar ditëlindjen e Teas, mirëpo s’e dimë ç’ka ndodhur papritur dhe jo vetëm që ditëlindja nuk është festuar, por dyshja nisi të hedhë thumba e mesazhe me nënkuptim në rrjet.