Sapo del nga burgu Stresi poston foto me miliona lekë në makinë

U lirua nga burgu pas 8 muajsh, reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stresi nuk di të ndalet vazhdon të provokoj.

Beri bujë me ndarjen nga bashkëshortja e tij dhe me deklaratat për qëndrimin në burgë, Stresi me sa duket po rikuperon të gjithë kohën që ka qenë në burg duke u argëtuar dhe prodhuar këngë të reja.

Së fundmi reperi ka publikuar këngën e tij më të fundit që është pëlqyer  nga adhuruasit e muuzikës së tij  që do pasohet dhe me disa të tjera

Në disa video të postuara në Instastory reperi tregon tufa me lek në makinë, me të cilën po udhëton  me miqtë e tij.

Sapo del nga burgu Stresi poston foto me miliona lekë në makinë