Ish- deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka reaguar pas ngjarjes sê rende në Tiranë.

POSTIMI I PLOTE

 

Vrasje, larje hesapesh, drogë, trafiqe, korrupsion endemik, rendi dhe siguria përtokë, qeverisja ka degraduar!

Qeveria përkêdhel bandat dhe kamxhikon të varfërit!

Shqipëria me Edi Ramën është kthyer në një vend të pasigurt për të jetuar!