Roza Lati nuk përmbahet më: Puthet live me të ftuarin

Roza Lati këtë të diel ka pasur të ftuar në emisionin e saj, gazetarin Ronaldo Sharka, teksa në një moment kur janë takuar, Ronaldo dhe Roza kanë shkëmbyer një puthje në buzë.

Sharka e ka komplimentuar Rozën gjatë emisionit duke thënë se ishte një prej fansave të saj të çmendur pasi atij i pëlqejnë njerzit që guxojnë, si Roza.

Për më tepër Ronaldo ka shpjeguar se lë pa mbaruar një punë që ka në dorë, në momentin kur nis emisioni i Rozës në, dhe e ndjek atë rregullisht.

Pra gjatë bisedës, Roza i është afruar për ta puthur si një mënyrë falenderimi, por mesa duket nuk ka mbetur me kaq dhe Ronaldo e puth në buzë.

Këtë moment pikant të puthjes mes Roza Latit dhe Ronaldo Sharkës, e kanë publikuar që të dy në profilet e tyre në Instagram.

View this post on Instagram

Na ndiqni në @rtvora | @roza_lati | @why_not_show 😍

A post shared by SHARK (@ronaldosharka) on