Ronaldo zgjerohet në familje: Në pritje të fëmijës së pestë

Së fundmi futbollisti i suksesshëm Cristiano Ronaldo ka qenë i pranishëm në një event në Madrid.

Gjatë ceremonisë ai arriti të rrëmbejë edhe një çmim të rëndësishëm dhe tani ka shumë arsye për të festuar.

Në fotot që po bëjnë xhiron e rrjetit shihet se e dashura e tij, Georgina është në pritjen e ëmbël dhe futbollisti do të bëhet baba për herë të pestë.

Bukuroshja ka zbuluar barkun e rrumbullakosur teksa mbante të veshur një fustan të ngushtë që e bënte të dukej mjaft seksi.

Vitin e kaluar Georgina solli në jetë fëmijën e katërt të futbollistit, një vogëlushe të quajtur Alana Martina.

Çifti është bashkë prej 3 vitesh dhe mesa duket paska plane për një familje të madhe.