Juristja e njohur Redona Koçi di se si të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ajo shfaqet gjithmonë në formë perfete dhe shpesh herë e guximshme me foto ku pozon zhveshur teksa tregon format e saj perfekte.

Këtë herë ajo ka postuar në instagram një tjetër foto por këtë herë totalisht e zhveshur ndërsa ekspozon të pasmet në një vaskë mbushur me trëndafila të kuq.

“E di që nuk ka tjetër si unë”, shkruan ajo krahas fotos ku shohim se ka marrë pafund komente nga fansa dhe miq të saj.

Kjo nuk është hera e parë që ajo poston foto joshëse, por këtë herë ka pozuar totalisht e zhveshur dhe kështu nuk e kemi parë asnjëherë më parë.