Rashel Kolaneci shfaqet me bikini milimetrike për të pasur vëmendje

0
Rashel Kolaneci shfaqet me bikini milimetrike për të pasur vëmendje

Ish-velina e “Xing me Ermalin” Rashel Kolaneci komentohet në mediat rozë për çdo deklaratë dhe çdo foto të sajën.

Ajo njihet për fotot sensuale dhe për format bombastike.

Në këto ditë të nxehta vere, Rasheli nuk i ka kursyer foto nga pushimet luksoze në Mykonos. Së fundmi ka tërhequr vëmendjen me një tjetër foto provokuese. Me bikini të kuqe dhe të zeza, bukuroshja ka ekspozuar format e saj.

Rashel Kolaneci shfaqet me bikini milimetrike për të pasur vëmendje