Ja kush është qyteti me kriminalitetin më të lartë sipas Arta Markut

Nje plagosje me thike u regjistrua kete te diele ne Elbasan. Nje 20 vjecar u qellua me thike ne lagjen 5 Maji per motive te dobeta. Policia eshte vene ne ndjekje te autorit.

Elbasan/ Informacion paraprak

Gjatë një konflikti pēr motive të dobëta është plagosur me mjet të mprehtë thikë shtetasi A.D., 20 vjeç, banues në Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, idetifikinin dhe kapjen e autorit.