Reagojnë ashpër tifo-grupi

Tifo-grupi i zjarrtë i ekipit bardheblu Tirona Fanatics kanë provokuar me një status para ndeshjes derbi e cila do të jetë vendimtare për luftën e titullit kampion. 

POSTIMI I PLOTË

Neser Tirona luan ndeshjen e rradhes me morrat…

Ju bejme thirrje te gjithe antareve dhe jo vetem qe do te jene neser prezent ne Sektoret N (mbrapa porte), te ndjekin udhezimet qe do te jepen si ne hyrje te stadiumit ashtu dhe para e gjate fillimit te ndeshjes, nga personat e autorizuar nga TF…

Rrespektimi i cdo rregulli te mbarevajtjes se ndeshjes dhe i cdo pike te organizimit tone eshte thelbesor neser!

🔵Nisemi prej qendres se Kryeqytetit!

Prezenca e cilitdo antari ne kortezh eshte e rendesishme sepse ne stadium do te hyjme te gjithe bashke!🔵

Neser e bojme feste…

Per Tironen…Per Kryeqytetin!

Provokojnë tifozët e Tiranës: Neser luajmë ndjeshjen e rradhes me morrat...