Pornostarja e njohur bën komentin pikant në foton e Encës

Enca Haxhiu nuk ndalet vazhdon me provokime duke zbuluar asetet e saj dhe duke marrë poza joshëse. Sapo postoi një fotografi duke i venë në pah të pasmet e saj. Këngëtarja është veshur me fustan në fokus ka të pasmet.

Ajo menjëherë pasi publikoi imazhin mori like dhe komente të shumta, Enca është njëra nga artistet e estradës e cila shpesh komentohet nga një pornostare.

Kendra Lust, çdoherë pothuajse i komenton në foto posaçërisht në ato provokuese. Edhe kësaj herë i ka komentuar ‘Looking like a snack‘, ka shkruar ajo. Këngëtarja pa hezitim ia ka kthyer ‘Awww thank u mami’

Projekti i fundit i Encës është në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin ‘Hajde‘.

Pornostarja e njohur bën komentin pikant në foton e Encës