Klaudia Pepa nuk ka vonuar dhe e ka gjetur

Në një kohë që rrjetet sociale janë të mbushura e me plot sfida, edhe balerina e njohur ka treguar përmes një postimi sfidën e saj  më të re në Instagram.

Energjike dhe mjaft elegante, Klaudia  ka ndarë me fansat e saj  Instagram një foto ku shfaqet e pozicionuar me kokë poshtë, me duart në tokë dhe këmbët e ngritura lart e të mbështetura në  faqet e murit.

Pas Alba Hoxhës edhe Klaudia Pepa hidhet në sulm, poston foto me bikini në pozicion të çuditshëm