Njihuni me fanellat ekipeve pëfaqësuse kryesore në botërorin

Njihuni me fanellat ekipeve pëfaqësuse kryesore në botërorin “Rusi 2018”. Edhe shumë pak na ndajnë nga fillimi i fazës finale të botërorit “Rusi 2018”.

Ekipet kombëtare pjesmarrëse të fazes finale janë duke bërë përgatitjet paraprake për çdo detaj të prezantimit tyre. Sot do ju prezantojmë fanellat me të cilat do prezantohen ekipet kryesore:

Dy fanellat që do të prezantohet kombëtarja dhe një nga pretendet kryesore, Brazili

Fanellat e kombëtares Gjermane, kampiones në fuqi

Fanellat e kombëtares Franceze

 

Fanellat e kombëtares Belge në “Rusi 2018”

Fanellat e kombëtares Argjentinase

MEDIA LINE NEWS| medialine.al