Një tjetër këngëtare humb personin e afërt

Ndahet nga jeta nëna e Xhesika Polos, motra e këngëtares së njohur. Orët e fundit mësohet se ka ndërruar jetë nëna e këngëtares së njohur, Xhesika Polo e cila e nisi rrugëtimin në kompeticionin ‘X Factor Albania’.

Nëna e Xhesikës, njëherazi dhe motra e këngëtares së njohur, Valbona Mema është larguar nga jeta pas një beteje me një sëmundje të rëndë. Ka qenë artistja e njohur, Valbona, e cila ka publikuar një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, duke i uruar kështu lamtumirën e fundit.

Një tjetër këngëtare humb personin e afërt