Aksident te tuneli i Elbasanit me dy të plagosur

Një shqiptar i cili po udhëtonte me motor ka përplasur dhe tërhequr zvarrë një fëmijë 11 vjeç në rrethana ende të paqarta.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën Miaouli në Chalkida të Greqisë, ku 52-vjeçari shqiptar  plagosi një 11-vjeçar që ishte në këmbë.

Fatmirèsisht gjendja e 11 vjecari nuk eshte kritike per jeten.