Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur në Tiranë.

Një person ka rënë nga lartësia, gjatë pasdites së sotme, rreth orës 17:30.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Halit Haxhia” në Paskuqan. I.D., dyshohet se ka rënë nga lartësia e banesës së tij i cili është dërgur menjëherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve