Ajo është një prej femrave më të bukura shqiptare dhe prej kohësh moderatore në emisione të ndryshme.

Bukuroshja Nevina Shtylla, aktualisht ëshë moderatore në “E diell”, që transmetohet në “Top Channel.

Në fotografitë e publikuara së fundmi në rrjetet sociale, ajo zbulon se po shijon pushimet në bregdet.

Linjat e saj fizike janë fantastike dhe këtë e tregon fotografia që ajo ka publikuar.

Komentet dhe pëlqimet në fotografitë e saj, janë të shumta.

Nevina Shtylla shijon pushimet dhe nxjerr në pah linjat perfekte