Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka postuar në instagram një video ku tregon se si po e kalon karantinën.

Ajo ka nisur një sfidë që të bëjnë të njëjtën gjë duke nominuar Olti Currin, Fiori Dardha, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.

Monika pasi përfundon larjen e enëve nis të bëjë pompa duke bërë 20 të tilla.