Moderatorja italiane rrit temperaturat me foto

Modelja italiane dhe moderatorja e njohur pozon shpesh foto provokuese dhe të nxehta. Modelja Ines Trocchia ka përshëndetur fansat me disa foto seksi dhe provokuese me bikini.

Modelja më parë ka pozuar edhe për revista të njohura si Play Boy dhe Maxim. Ines njihet si tifoze e zjarrtë e ekipit të Interit.

Modelja italiane dhe moderatorja e njohur pozon me foto seksi hipur mbi kalë.  Modelja Ines Trocchia ka përshëndetur fansat me disa foto seksi dhe provokuese me bikini.  Modelja më parë ka pozuar edhe për revista të njohura si Play Boy dhe Maxim.