Moderatorja e njohur Eva Murati ndan momente nga xhirimet e emisionit “Treshat”

Moderatorja e njohur Eva Murati ka shpërndarë disa foto në rrjetin e saj social Instagram.

Fotot janë të shkëputura nga prapaskenat e xhirimeve të emisionit “Treshat” me dy binjakët Romeo dhe Donald Veshaj dhe Bora Zemanin.

Teksa çifti Bora dhe Donald janë të kompletuar dhe krah njëri-tjetrit, Romeo ka mbetur vetëm pasi këtë puntatë Jonida Maliqi nuk është e ftuar. Mesa duket vendin e saj e ka zënë Eva Murati.