Modelja kosovare Vildane Zeneli ndez rrjetin me foto

Modelja nga Kosova Vildane Zeneli është një ndër vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar.

Pas një mungese gjatë pandemisë në rrjetet sociale, Vildane është rikthyer sërish. Dhe duket se modelja ka zgjedhur mënyrën më të mirë për t’ju bashkuar ndjekësve në Instagram

Në një foto të publikuar në Instagram Vildane shfaqet me bikini të verdha, ndërsa ekspozon format perfekte të trupit.