Modelja britanike, Demi Rose i

Modelja britanike, Demi Rose, është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat komentohet shumë për paraqitjet provokuese.

Së fundi, 25-vjeçarja ka pozuar e veshur me një fustan transparent, në të cilin vuri në plan të parë të pasmet dhe dukej shumë provokuese.

Fustanin me ngjyrë gri, modelja e famshme e kishte veshur pa reçipeta duke treguar shpinën, ndërsa në pjesën e poshtme me vështirësi vërehet se ka të brendshme veshur.

Me të tilla fotografi, Demi Rose ‘shpërblen’ miliona ndjekësit e saj vazhdimisht, ndërsa nuk janë të pakta kritikat për të.

Modelja britanike, Demi Rose i "çmend" të gjithë me veshjen transparente