Maskat kanë grabitur një tjetër karburant gjatë natës mbrëmshme

Një karburant në qendër të Novoselës ka rënë pre e grabitjes gjatë natës  së të enjtes .

Mësohet se persona të armatosur dhe me maska kanë kërcënuar rojen e karburantit dhe kanë marrë paratë.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për kapjen e autorëve, identiteti i të cilëve ende nuk dihet.