lajmi, lajmi i fundit, breakingnews, medialine.al

Librazhd- Aksident i rëndë në Librazhd. Burime paraprake bëjnë me dije se një makinë ka dalë nga rruga dhe ka humbur jetën drejtuesi i saj.

Viktima është i moshës 34 vjeçare. Policia ka mbërritur në vendngjarje.