Modelja seksi Oriola Marashi duket mjaft e frymëzuar këto ditë karantine, të kaluara përkrah futbollistit, Eros Grezda. Tashmë dihet se çifti janë bashkë, dhe po shijojnë izolimin me njëri-tjetrin.

Oriola nuk është rezervuar për të bërë dhe një dedikim romantik në rrjete sociale. Kësaj radhe ajo ka zgjedhur disa vargje që flasin për një histori dashurie, dhe me siguri janë një dedikim për partnerin e saj, Erosin.

“Dhe nëse një autobus me dy nivele

 

Rrëzohet tek ne

Të vdesësh krah teje

A është kjo një mënyrë kaq qiellore për të vdekur

Dhe nëse një kamion dhjetë-tonësh

Na vret të dyve

Të vdesësh krah teje

Epo, është kënaqësi – privilegji është imi. “The Smiths” – Jam rritur duke dëgjuar muzikën e Smiths,”- shkruan Oriola Marashi përkrah fotos sensuale ku shfaqet me një body të zi dhe me lule në duar.