Fifi sqaron dyshimet për një lidhje dashurie me Flori Mumajesi

Stresi pranon që ka pasur një lidhje me Fifi-n

Reperi i njohur shqiptar Stresi njihet për deklaratat e tij të forta që bën herë pas here. Së fundmi reperi ka qënë i ftuar në...

Ja supriza e veçantë e bashkëshortit të Jessica Alba-s për ditëlindjen e saj

Ditëlindja e aktores Jessica Alba, ishte dita e duhur për bashkëshortin e saj, Cash Warren, për ti shprehur se sa e rëndësishme është ajo për...

Vajza e Jackie Chan është e pastrehë dhe pa mbështetje

18-vjeçarja Etta Ng është vajza e yllit kinematografik , Jackie Chan. Nëna e saj është Elaine Ng, një ish-mbretëreshë e bukurisë tanimë 45 vjeçe. Në...
Ja dedikimi i Rezarta Shkurtës ndaj bashkëshortit

Rezarta Shkurtën e kap nostalgjia, poston performancën kur ishte 20- vjeçe

Ndonjëherë duke medituar të kap edhe nostalgjia. Kujton momentet e veçanta që mund të keni kaluar vite më përpara. I hidhni një sy fotove...

Nora Istrefi i “kall krejt” me rroba banjo në Dubai

Këngëtarja e njohur ka postuar në instagram foto ku shfaqet me rroba banje në nuancë të kuqe, të cilat ekspozojnë një trup tejet të...

Aktorja bukuroshe dhe sharmante  Anne Hathaway është duke ndjekur një regjim për të shtuar...

Aktorja bukuroshe dhe sharmante  Anne Hathaway është duke ndjekur një regjim special me një trajner personal që të shtojë në peshë. Mund të ju...

Ja cfare duhet te beni dhe zotëroni qe te beheni milioner

Thjeshtoni fjalët , përhapeni mirë mesazhin tuaj, biznesmenët e dinë se si t`a përçojnë mesazhin e tyre në terma të thjeshtë. Ata përdorin fjalët e...

Garderobën e Alketa Vejsiut do ta dëshironte çdo femër

Së fundmi moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, i ka habitur të gjithë me veshjet e saj të shtrenjta. Para disa ditësh ishte në...

Kryeministja zelandeze do të lindë së shpejti, por punët e shtetit do bëjnë që...

  Kryeministrja e Zelandës së Re, Jacina Ardern do të bëhet nënë në muajin qershor. 37-vjeçarja e pamartuar pret me partnerin e vet fëmijën e...

Lufta rreperave: Evi kunja Feros..Shoh shum Gang Gang Fallco!

Evi kunja Feros..Shoh shum Gang Gang Fallco! Lufta mes rreperave tani me eshte pranuar nga te gjithe.. Sulmet nepermjet statuseve neper rrjetet sociale Shtohen gjithnje...