20 C
Tirana
E hënë, 16 Dhjetor, 2019
Jessica Alba tregon tmerret kur u mor peng në moshën 15 vjeçare

Jessica Alba tregon tmerret kur u mor peng në moshën 15 vjeçare

Aktorja e famshme Jessica Alba ka treguar se kur ishte vetëm 15 vjeç dhe merrte pjesë në xhirimet e filmit Flipper, nisi të marrë...

Ja receta e dashurisë midis Alfios dhe Fatmës

Ja receta e dashurisë midis Alfios dhe Fatmës. Fatma ka festuar ditëlindjen e saj të 24- tërt e ndër urimet që ajo ka marrë...
Ja se si duket Morena Taraku pa pikë grimi të hedhur

Ja se si duket Morena Taraku pa pikë grimi të hedhur

Jemi mësuar që Morena Tarakun ta shohim gjithmonë të kuruar deri në detaje. Por kurioziteti na shtyen se si duket ajo pa grim. Tashmë edhe...
Historia e veçantë e dashurisë midis Xhenifer Lopez dhe Aleks

Ylli amerikan Jennifer Lopez po shkon drejt altarit

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez prej kohësh janë në një lidhje dashurie . Gjërat u bënë shumë shpejt serioze, pasi Alex pranoi të takonte fëmijët...
Ja mënyra origjinale që merr urimin nga bashkëshortja Ryan Reynolds

Ja mënyra origjinale që merr urimin nga bashkëshortja aktori Ryan Reynolds

Ja mënyra origjinale që merr urimin nga bashkëshortja aktori Ryan Reynolds. Ryan Reynolds feston sot ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ka zgjedhur mënyrën më...
Monika Belluci është padyshim një nga aktoret më të bukura dhe seks simbol italiane.

Ja kush është ekipi italian që bën tifon aktorja Monika Belluci

Monika Belluci është padyshim një nga aktoret më të bukura dhe seks simbol italiane. Gjithashtu ajo është shumë e dashur edhe për publikun shqiptar. Si...
Dj Sardi dhe Jora Hodo fatkeqësisht nuk janë më bashkë

Dj Sardi dhe Jora Hodo fatkeqësisht nuk janë më bashkë

Dj Sardi dhe Jora Hodo fatkeqësisht nuk janë më bashkë. Megjithëse ai asnjëherë nuk e kishte pranuar publikisht lidhjen e dashurisë, të gjithë miqtë...
Kida shprehet se ka një njeri që do donte ta kishte përkrah

Kida shprehet se ka një njeri që do donte ta kishte përkrah

Këngëtarja Orkidea Latifi ose Kida ka zgjedhur gjithnjë që të mbajë jetën e saj private jashtë vëmendjes së medias. Pavarësisht se ajo ka deklaruar se...
Genta Ismajli zbulon se ka dikë që ja ka rrëmbyer zemrën

Genta Ismajli zbulon se ka dikë që ja ka rrëmbyer zemrën

Genta Ismajli zbulon se ka dikë që ja ka rrëmbyer zemrën. Ajorrallëherë flet në intervista për jetën e saj private. Që nga lidhja dhe...
Armina e pëshkruan si një ëndërr fejesën me Shkëlzenin

Armina e pëshkruan si një ëndërr fejesën me Shkëlzenin

Sot ishte një ëndërr!” Kështu shkruan në Instastory, vajza e njohur e modës, Armina Mevlani e cila është fejuar sot me djalin e ish-kryeministrit,...
- Advertisement -