Çne këta të dy? Olti Curri shfaqet duke mbajtur në krah Bleonën

Çne këta të dy? Olti Curri shfaqet duke mbajtur në krah Bleonën

Koha në karantinë i ka bërë nostalgjikë shumë personazhe të njohur. Kështu ka ndodhur edhe me Olti Currin, i cili ka hapur arkivat e...
Moderatorja e Top Channel thyen heshtjen poston foto me bikini

Moderatorja Jonida Shehu na prezanton për herë të parë me mamanë e saj

Moderatorja Jonida Shehu ka zgjedhur një ditë të veçantë, për të ndarë një foto të rrallë të së ëmës me vajzën e saj. Ajo...
Si i ka marrëdhëniet me vjehrrën? Këngëtarja shqiptare përgjigjet pa dorashka

Si i ka marrëdhëniet me vjehrrën? Këngëtarja shqiptare përgjigjet pa dorashka

Si i ka marrëdhëniet me vjehrrën? Këngëtarja shqiptare përgjigjet pa dorashka. Këngëtarja kosovare, Gjira Kajtazi, ka qenë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Në...
Ezel baba për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës

Ezel baba për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës

Ezel’ baba për herë të parë, zbulohet gjinia e fëmijës. Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu ose i njohur ndryshe si ‘Ezel’ pritet të...
Koronavirusi i prish planet për dasmë aktorit të njohur

Koronavirusi i prish planet për dasmë aktorit të njohur

Koronavirusi i prish planet për dasmë aktorit të njohur turk Aktori turk Alperen Duymaz, i njohur nga roli i Keremit në serialin “Ironia e...
Getinjo tregon të vërtetën, pas shfaqjes së momenteve intime

Ja 3 tiparet kryesore që Getinjo vlerëson tek një femër

Ja cilat janë 3 tiparet kryesore që Getinjo vlerëson tek një femër. Reperi i njohur kosovar, Getinjo ka qenë i ftuar në një lidhje...

Pas 3 vitesh Jolie dhe Pitt i japin fund zënkave

Çifti më i famshëm i showbiz-it, Angelina Jolie dhe Brad Pitt i dhanë fund martesës së tyre 3 vite më parë. Megjithatë, procedurat e...
Arbana dhe Eduardi urojnë "Mirëmëngjesin" bashkë

Arbana Osmani në pritje të ëmbël për tu bërë sërish mama

Moderatorja e njohur Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë dhënë lajmin se do të bëhen prindër. Lajmin e ka bërë me dije Arbana, e cila...
Aktori Gentian Hazizaj shfaqet me sy të nxirë pas sherrit

Aktori Gentian Hazizaj shfaqet me sy të nxirë pas sherrit

Aktori Gent Hazizi është shfaqur për herë të parë në publik pas sherrit që ndodhi mes tij dhe Ledio Lakos, ngjarje kjo e përfolur...

Kujt i dedikohet urimi special i Oriola Marashit

Modelja seksi Oriola Marashi duket mjaft e frymëzuar këto ditë karantine, të kaluara përkrah futbollistit, Eros Grezda. Tashmë dihet se çifti janë bashkë, dhe...