Mateus Frroku zbulon profesionin e vajzës që i ka marrë zemrën

Mateus Frroku zbulon profesionin e vajzës që i ka marrë zemrën

Mateus Frroku ka qenë i ftuar në programin e së dielës ‘E diell’ ku ka performuar disa nga këngët e tij dhe është vënë...
Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj tashmë nuk ia fshehin më publikut romancën e tyre.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj tashmë nuk ia fshehin më publikut romancën e tyre.

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj tashmë nuk ia fshehin më publikut romancën e tyre. Ata kanë vendosur që mos e mohojnë, por përkundrazi ta...
Olti Curri kapet Live me moderatoren Fjoralba Ponari

Olti Curri kapet Live me moderatoren Fjoralba Ponari

Gjatë rubrikës së sotme “Trotuar”, në “E diell”, është rikthyer debati mes opinionistit Olti Curri dhe moderatores Fjoralba Ponari. Vitin e kaluar Olti dhe...
Pirro Çako gjen dashurinë dhe lumturinë me bukuroshen 20 vite më të re

Pirro Çako gjen dashurinë dhe lumturinë me bukuroshen 20 vite më të re

Këtë nëntor do të festojë 55-vjetorin, por askush nuk mund ta besojë se kjo shifër ka lidhje me pamjen prej djaloshi të Pirro Çakos. Paparazzi...
Kush ja dërgoi mesazhin bashke me lulet Eli Farës për 53- vjetor/“U bëfsh 100 vjeç e bukura ime!”

Kush ja dërgoi mesazhin bashke me lulet Eli Farës për 53- vjetor/“U bëfsh 100...

Eli Fara, një prej këngëtareve më të dashura për publikun shqiptar ka festuar 53-vjetorin e lindjes më datë 21 maj, ndërkohë që Shqipëria është...
Xhensila Pere provokon me foto të nxehta dhe tregon dobêsinë e saj

Xhensila Pere tërheq akuzat e forta ndaj Eliona Pitarka

Xhensila Pere, e ftuar pak kohë më parë më "Glamour Zone" me Ester Bylykun në RTV Ora, tha se Eliona Pitarka duhet të hiqte...

Ku humbi Vesa Luma? Ja dedikimi i veçantë që merr për ditëlindje

Sot për Vesa Lumën është një ditë e veçantë. Këngëtarja e njohur feston ditën e saj të lindjes. Dhe në këtë dtië të veçantë ajo ka marrë...
Çne këta të dy? Olti Curri shfaqet duke mbajtur në krah Bleonën

Çne këta të dy? Olti Curri shfaqet duke mbajtur në krah Bleonën

Koha në karantinë i ka bërë nostalgjikë shumë personazhe të njohur. Kështu ka ndodhur edhe me Olti Currin, i cili ka hapur arkivat e...
Moderatorja e Top Channel thyen heshtjen poston foto me bikini

Moderatorja Jonida Shehu na prezanton për herë të parë me mamanë e saj

Moderatorja Jonida Shehu ka zgjedhur një ditë të veçantë, për të ndarë një foto të rrallë të së ëmës me vajzën e saj. Ajo...
Si i ka marrëdhëniet me vjehrrën? Këngëtarja shqiptare përgjigjet pa dorashka

Si i ka marrëdhëniet me vjehrrën? Këngëtarja shqiptare përgjigjet pa dorashka

Si i ka marrëdhëniet me vjehrrën? Këngëtarja shqiptare përgjigjet pa dorashka. Këngëtarja kosovare, Gjira Kajtazi, ka qenë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale. Në...