Arsyeja e përçarjes së TCH dhe Arbana Osmanit lidhet me Renato Mekollin

Arbana Osmani: Nuk do të ketë “Big Brother” këtë vit

0
Moderatorja Arbana Osmani ka folur për herë të parë për rikthimin në drejtimin e reality-show “Big Brother” pas fjalëve se Luana Vjollca do të...
Ronaldo zgjerohet në familje: Në pritje të fëmijës së pestë

Ronaldo zgjerohet në familje: Në pritje të fëmijës së pestë

0
Së fundmi futbollisti i suksesshëm Cristiano Ronaldo ka qenë i pranishëm në një event në Madrid. Gjatë ceremonisë ai arriti të rrëmbejë edhe një çmim...
Era Rusi tregon se si e zbuloi tradhtinë e partnerit

Këngëtarja Era Rusi merr një “propozim” për martesë live

0
Këngëtarja Era Rusi mori një “propozim” ditën e sotme nga gazetari Ervin Kurti, teksa ishin pjesë e emisionit “E Diell”. Fillimisht, Era u pyet...

‘Po i shkruajte më Elgitit tim do të kap prej flokësh’, nxehet Klea Huta

0
Elgit Doda dhe Klea Huta prej tre vitesh tashmë janë në një lidhje dashurie dhe hera herës nuk ngurrojnë të bëjnë dedikime për...

Nuk do jetë i ati i Megan, por ja kush do ta shoqërojë atë...

0
Vazhdon që dasma mbretërore të qëndroje në faqet e para të mediave europiane. Çdo gjë që lidhet me detaje apo çeshtje të dasmës, menjëherë...
Bukuroshja e ekranit Fjoralba Ponari ka në plan edhe politikën

Bukuroshja Fjoralba Ponari na njeh me të dashurin e saj

0
Për herë të parë Fjoralba Pronari publikoi një foto me partnerin e saj natën e ndërrimit të viteve. Por sërish zgjodhi që t’ia mbulonte...

Vazhdojnë polemikat Raundi 3: Delinda Disha i kthen përgjigje Salsano Rrapit

0
Delinda Disha i kthen përgjigje Salsano Rrapit, pas deklaratës se ajo iku fshehurazi nga ‘Portokallia’. Paraditen e sotme, Salsano Rrapi rrëfeu në emisionin e mëngjesit...
Lum akuzash mbi aktoren e Klanifornia pas rolit si Shote Galicës

Lum akuzash mbi aktoren e Klanifornia pas rolit si Shote Galicës

0
Aktorja Delinda Disha ka reaguar pas të gjitha kritikave që mori këto ditë për rolin e saj si Shote Galica në emisionin “Klanifornia”. Delinda portretizoi...
Enca Haxhia do të vijë me një bashkëpunim me Muharrem Ahmetin

Enca Haxhia do të vijë me një bashkëpunim me Muharrem Ahmetin

0
Pak ditë më parë, Enca Haxhia dha lajmin në ‘Instagram-in’ e saj se së shpejti do të sillte në treg bashkëpunimin me titull ‘Hajde’....

Irina Shayk shfaqet në Itali duke shijuar pushimet

0
Që prej ndarjes nga Cristiano Ronaldo, Irina Shayk i ka rralluar ndjeshëm daljet e saj në faqet e para të mediave rozë. Megjithatë, kur ylli...