Nevina Shtylla është rikthyer sërish beqare

Nevina Shtylla është rikthyer sërish beqare

Pak muaj më parë mediat rozë zbuluan lidhjen e moderartores së njohur Nevina Shtylla me juristin Arbër Myftari, për të cilin u tha se...

Fjoralba Ponari: Ja kush është ana ime e errët

Moderatorja e Top-Channel, Fjoralba Ponari ka treguar së fundi që ka edhe një anë të errët në karakterin e saj, që e balancon. Nëpërmjet...

Kujt i dedikohet urimi special i Oriola Marashit

Modelja seksi Oriola Marashi duket mjaft e frymëzuar këto ditë karantine, të kaluara përkrah futbollistit, Eros Grezda. Tashmë dihet se çifti janë bashkë, dhe...

Evi Reci flet për “lidhjen” e saj me Mc Kreshën

Ditën e sotme u përhap lajmi se këngëtarja Evi Reçi dhe reperi Mc Kresha janë në një romancë prej rreth dy vitesh. Pasi lajmi u...
Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë takuar rastësisht dhe duket se Isli Islami është lumturuar shumë! Në një foto të postuar në rrjete sociale,...
Nejmar "dështon" në misionin për tu lidhur me bukuroshen Silvia D’Avenia

Nejmar “dështon” në misionin për tu lidhur me bukuroshen Silvia D’Avenia

Pas i dha fund, të paktën përkohësisht, historisë së dashurisë me aktoren dhe modelen e njohur në Brazil, Bruna Marquezinhe, Neymar vazhdon të jetë...
Bukuroshja e ekranit Fjoralba Ponari ka në plan edhe politikën

Fjoralba Ponari kapet mat me të dashurin

Fjoralba Ponari kapet mat me të dashurin. Megjithëse është treguar gjithmonë e kujdesshme për jetën private, Fjoralba Ponari ka pranuar se është në një...
Jeni kuriozë të shihni si ka qenë Marina Vjollca e vogël

Marina Vjollca ndan momente nga ditëlindja e mbesës

Bukuroshja e showbiz-it shqiptar është duke shijuar sërish disa ditë larg Shqipërisë dhe e ka një arsye të fortë: ditëlindja e mbesës së saj,...

Lufta rreperave: Evi kunja Feros..Shoh shum Gang Gang Fallco!

Evi kunja Feros..Shoh shum Gang Gang Fallco! Lufta mes rreperave tani me eshte pranuar nga te gjithe.. Sulmet nepermjet statuseve neper rrjetet sociale Shtohen gjithnje...
Erjona Sulejmani tregon se çfarë e tërheq tek një mashkull

Erjona Sulejmani tregon se çfarë e tërheq tek një mashkull

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit, u është përgjigjur disa pyetjeve në llogarinë e saj në Instagram, duke konfirmuar edhe një herë pasionin e...