Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Isli dhe Ori Nebiaj nuk fshihen më: Shfaqen të përqafuar dhe me mesazh dashurie

Ori Nebiaj dhe Isli Islami janë takuar rastësisht dhe duket se Isli Islami është lumturuar shumë! Në një foto të postuar në rrjete sociale,...

Lufta rreperave: Evi kunja Feros..Shoh shum Gang Gang Fallco!

Evi kunja Feros..Shoh shum Gang Gang Fallco! Lufta mes rreperave tani me eshte pranuar nga te gjithe.. Sulmet nepermjet statuseve neper rrjetet sociale Shtohen gjithnje...
Rudina Magjistari tregon sakraficën e bashkëshortit të saj

Habit Rudina Magjistari me deklaratën e saj për ish-n e saj Edi Ramën

Dy ditë më parë, Ermal Mamaqi mbajti premierën e filmit të tij më të ri të titulluar “I love Tropoja” në Pallatin e Kongreseve. Tashmë...
Flori dhe Sadina Binaj janë nga çiftet më simpatike

Flori dhe Sadina Binaj janë nga çiftet më simpatike

Flori dhe Sadina Binaj janë nga çiftet më simpatike të botës së showbiz-it. Që nga fillimet e lidhjes së tyre e deri më sot kanë...

Nora Istrefi i “kall krejt” me rroba banjo në Dubai

Këngëtarja e njohur ka postuar në instagram foto ku shfaqet me rroba banje në nuancë të kuqe, të cilat ekspozojnë një trup tejet të...
MEDIALINE.AL

Agon Amiga dhe Egzona janë sërish bashkë dhe pritet të bëhen prindër

Bashkëshortja e Agon Amiga-s, Egzona mesa duket ka vendosur të hedhë pas krahëve ngjarjen e disa viteve më parë. Gjithçka ka nisur nga bashkëpunimi...

E eleminoi nga gara por Renato Mekolli pranon se ka debulesë për të

Shumë pak dimë për jetën sentimentale të shefit më të “ashpër” dhe më të komentuar të momentit Renato Mekolli. Por i ftuar në emisionin “Pop...

Mbappe tregon simpati per bukuroshen shqiptare Lorena Haliti

Ylli i Paris Saint- Germain, Kylian Mbappe, u shpall kampion bote me Francën duke u shpallur dhe lojtari i ri më i mirë i...
Vajza e Majlinda Bregut pranon ndarjen nga Erik Fullani

Vajza e Majlinda Bregut pranon ndarjen nga Erik Fullani

Prej disa muajsh Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu bëri kanë qenë në qendër të mediave rozë për romancën e tyre të...
Nejmar "dështon" në misionin për tu lidhur me bukuroshen Silvia D’Avenia

Nejmar “dështon” në misionin për tu lidhur me bukuroshen Silvia D’Avenia

Pas i dha fund, të paktën përkohësisht, historisë së dashurisë me aktoren dhe modelen e njohur në Brazil, Bruna Marquezinhe, Neymar vazhdon të jetë...