13 C
Tirana
E mërkurë, 29 Janar, 2020
Ja pse Ledri Vula fshiu gjithçka nga profili i Instagramit

Ja pse Ledri Vula fshiu gjithçka nga profili i Instagramit

Reperi, Ledri Vula ka vendosur të fshijë çdo gjë nga profili i tij zyrtar në Instagram dhe zërat përfolën se ky vendim ishte marrë,...
Taylor Swift vendos rekord pas rekordi me albumin e ri

Taylor Swift vendos rekord pas rekordi me albumin e ri

Për çdo publikim, Taylor Swift vendos rekord pas rekordit. Albumi i ri “Lover”, që doli më 23 gusht, është shndërruar në diskun më të...

Noizy dhe Morena Taraku kapen mat me pushime në Tajlandë?!

Reperi shumë i suksesshëm e shumë i komentuar në media, Noizy po merr disa ditë pushimi pas koncerteve të shumta ku bëri namin...
Dyshime të forta se Noizy dhe Morena Taraku janë bashkë me pushime

Dyshime të forta se Noizy dhe Morena Taraku janë bashkë me pushime

Reperi shumë i suksesshëm e shumë i komentuar në media, Noizy po merr disa ditë pushimi pas koncerteve të shumta ku bëri namin me...
Prokuroria zvicerane bllokon të gjitha llogaritë e këngëtares Loredana Zefit

Mozzikut nuk i del e keqja ndal Loredanës: Ja çfarë poston

Reperi Mozzik ka nuk i ndal kunjat për ish-partneren e tij, Loredana. Ai ka publikuar një foto, krahas së cilës shkruan: “Kurrë nuk flas,...

‘Po i shkruajte më Elgitit tim do të kap prej flokësh’, nxehet Klea Huta

Elgit Doda dhe Klea Huta prej tre vitesh tashmë janë në një lidhje dashurie dhe hera herës nuk ngurrojnë të bëjnë dedikime për...
Arsyeja e përçarjes së TCH dhe Arbana Osmanit lidhet me Renato Mekollin

Arbana Osmani: Nuk do të ketë “Big Brother” këtë vit

Moderatorja Arbana Osmani ka folur për herë të parë për rikthimin në drejtimin e reality-show “Big Brother” pas fjalëve se Luana Vjollca do të...
Aktorja Marjana Kondi rrëfen debatin me ish-ministren Kumbaro

Aktorja Marjana Kondi rrëfen debatin me ish-ministren Kumbaro

Aktorja Marjana Kondi ka folur së fundmi për debatin që ka pasur me ish-ministren Mirela Kumbaro. E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Kondi tha...
Fifi hidhet në sulm për ti marrë ish-të dashurin Jonida Maliqit

Fifi hidhet në sulm për ti marrë ish-të dashurin Jonida Maliqit

Aktori Romeo Veshaj duket se ka një preferencë me këngëtaret. Pas ndarjes me Jonida Maliqin, ai është parë pranë Fifit, me të cilën ka...
Moderatorja Jonida Vokshi i jep fund lidhjes me DJ Sardin

Ja ku do ta shohim këtë sezon Jonida Vokshin

  Në muajin shtator, moderatorja e njohur, Jonida Vokshi kurorëzoi në martesë dashurinë e saj me regjisorin dhe aktorin kosovar, Besnik Krapi. Burime për revista...
- Advertisement -