Konkurrentja e “Grande Fratello 16” bën xhiron e botës me fotot "hot"në dush

Konkurrentja e “Grande Fratello 16” bën xhiron e botës me fotot “hot”në dush

0
Taylor Mega është një nga konkurrentet e spektaklit “Grande Fratello 16”, që po zhvillohet aktualisht në Canale 5, në Itali. Bukuroshja është protagoniste absolute në...
Manjola Nallbani shpreh publikisht mirënjohjen për Elton Dedën

Manjola Nallbani shpreh publikisht mirënjohjen për Elton Dedën

0
Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur për publikun, Manjola Nallbani, mbajti një koncert recital me plot të ftuar dhe dashamirës të muzikës së...
Aktori Erion Isai flet për arsyen e largimit nga Portokollia

Aktori Erion Isai flet për arsyen e largimit nga Portokollia

0
Së fundmi aktori i humorit Erion Isai ka qenë i ftuar në emisionin “Tempora” në 'Ora News' ku ka zbuluar se largimi i tij...
Video e kërcimit të dy moderatorëve të Top Channel po "çmend" rrjetin

Video e kërcimit të dy moderatorëve të Top Channel po “çmend” rrjetin

0
Aty, Ori shfaqet duke kërcyer me kolegun e saj, Isli Islami. Të dy kanë ndarë me ndjekësit e tyre një moment argëtimi pas emisionit...
Bukuroshja e ekranit Fjoralba Ponari ka në plan edhe politikën

Moderatorja e “E diell” vihet të lojë nga Olti Curri

0
  Një video e moderatores Fjoralba Ponari bëri xhiron në rrjet ditën e djeshme. ‘Fatmirësisht sot të lindësh e bukur nuk është vetëm çështje fati, është...
Moderatorja e Tv Klan sqaron arsyen pse mungoi në emision

Moderatorja e Tv Klan sqaron arsyen pse mungoi në emision

0
Prej javësh tashmë ka nisur transmetimin emisioni i mesditës në Tv Klan i quajtur “Ditë për Ditë”. Emisioni i cili bashkëmoderohet nga 4 prezantuesit...
Fiori Dardha flet për jetën personale dhe dashurinë e saj

Fiori Dardha flet për jetën personale dhe dashurinë e saj

0
Fioti Dardha flet për motrën e madhe të Abelit. Fiori Dardha një nga gazetaret më të dashura për publikun shqiptar ishte e ftuar mbrëmë...
Alba Vejseli bukuroshja shqiptare që po bën namin në televizionin italian

Alba Vejseli bukuroshja shqiptare që po bën namin në televizionin italian

0
Bukuroshja shqiptare  po bën namin në televizionin italian. Ajo quhet Alba Vejseli dhe këtë vit mori pjesë në spektaklin “Ciao Darwin” si personazhi i...

Aktori i Duplex i ka dedikuar një mesazh djalit të tij 8-muajsh

0
Aktori i njohur i humorit, Visjan Ukcenaj, u bë baba disa muaj më parë me një djalë të quajtur Divin. Që prej atij momenti...
Alketa Vejsiu i jep fund polemikave për trajtimin e çështjes së "Xhejson Bafti"

Alketa Vejsiu i jep fund polemikave për trajtimin e çështjes së “Xhejson Bafti”

0
Alketa Vejsiu, nuk u mirëprit nga një pjesë e madhe e publikut apo edhe personazheve të njohur televiziv, për mënyrën se si e trajtoi...