E guximshme! Baby G bën tatuazh në pjesën e ndjeshme, por pendohet

0
Baby G njihet si një femër e guximshme. Këtë e ka dëshmuar edhe me vendimin e fundit që e ka marrë, kështu duke realizuar një...

”Si guxon ti mistrece e llastuar të na japësh leksione, kthehu në shkollë”

0
Ish-prezantuesi i Top Gear, Jeremy Clarkson e ka quajtur aktivisten 16-vjeçare për mjedisin një ‘mistrece të llastuar’. Etiketimi i radhës për Gretën vjen pasi ajo...

Flori harron “hallet” e borxheve, rikthehet në bashkëpunim me këngëtaren e njohur

0
Pas kaq shumë kohësh pritje dhe pikëpyetje se a do të rikthehet Flori Mumajesi në muzikë, më në fund e kemi një lajm të...

Aktorja e Portokallisë tregon 2 arsyet pse u larguar drejt Klanit

0
Largimi i Delinda Dishës nga Top Channel po diskutohet së shumti në media pas deklaratës së Salsano Rrapit, se ajo iku fshehurazi. Aktorja kaloi papritur në...
Ikja e aktores nga Portokallia: Salsano Rrapo deklaron se ishte ikje fshehurazi

Ikja e aktores nga Portokallia: Salsano Rrapo deklaron se ishte ikje fshehurazi

0
Lajmi i largimit të Delinda Dishës nga “Portokalli” erdhi i papritur për publikun e gjerë por jo vetëm. Për herë të parë për këtë temë...
Aktorja e "Çiftit të lumtur" largohet nga Portokalli

Aktorja e “Çiftit të lumtur” largohet nga Portokalli

0
Delinda Disha është një prej aktoreve të humorit më të dashura për publikun shqiptar, pasi roli i saj është pëlqyer për katër vjet me...
Eksodi në Digitalb: Largohet edhe moderatorja Ilda Bejleri

Eksodi në Digitalb: Largohet edhe moderatorja Ilda Bejleri

0
Pas lajmeve mbi lëvizjet e fundit në “Digitalb”, duket se zhurmën më të madhe do ta bëjë largimi i një prej figurave më të...
Florian Binaj njofton mospjesmarrjen në turin veror të "Portokallisë"

Florian Binaj njofton mospjesmarrjen në turin veror të “Portokallisë”

0
Edicioni veror i spektaklit të humorit “Portokalli”, i titulluar “Verë dhe Portokalle” prej pak kohësh ka startuar dhe trupa e aktorëve çdo javë udhëton...
Aktori i njohur i “Portokallisë: Është e pamundur të mi marrin shenjat e gishtërinjëve

Aktori i njohur i “Portokallisë: Është e pamundur të mi marrin shenjat e gishtërinjëve

0
Aktori i njohur i “Portokallisë”, Ledio Lako, zbuloi në “E Diell” se është mision më vete t’ia marrësh shenjat e gishtërinjve. Kjo për shkak se...
Florjan Binaj dhe Ledio Lako flasin për largimin nga "Portokalli"

Florjan Binaj dhe Ledio Lako flasin për largimin nga “Portokalli”

0
Florjan Binaj dhe Ledio Lako janë dy nga personazhet më të njohur të spektaklit të humorit “Portokalli”, të cilët prej kohësh kanë zbavitur publikun...