Erand Sojli do të rikthehet në shoun e humorit "Portokalli"

Erand Sojli do të rikthehet në shoun e humorit “Portokalli”

0
Prej vitesh e kemi parë në ekranin e “Portokalli”, por më pas u largua. Jemi të sigurtë që nëse ju përmendim rolet si “Naqja”...
Ermal Mamaqi akuzohet për "manipulim" interviste me blogerin e njohur

Ermal Mamaqi akuzohet për “manipulim” interviste me blogerin e njohur

0
I ftuar në shown “Xing me Ermalin” ishte drejtuesi i fondacionit ‘Fundjava ndryshe’, si dhe blogeri ndërkombëtar Nas Daily së bashku me të dashurën e...
Alba Vejseli bukuroshja shqiptare që po bën namin në televizionin italian

Alba Vejseli bukuroshja shqiptare që po bën namin në televizionin italian

0
Bukuroshja shqiptare  po bën namin në televizionin italian. Ajo quhet Alba Vejseli dhe këtë vit mori pjesë në spektaklin “Ciao Darwin” si personazhi i...
medialine.al

Këngëtari Ed Sheeran nën akuzë për plagjaturë, rrezikon të gjobitet me 100 milion dollarë

0
Ed Sheeran sërish nën akuzë. Ai është paditur për shumën e 100 milionë dollarë, pasi dyshohet se ka kopjuar disa pjesë të këngës “Lets...
Manjola Nallbani shpreh publikisht mirënjohjen për Elton Dedën

Manjola Nallbani shpreh publikisht mirënjohjen për Elton Dedën

0
Pak ditë më parë, këngëtarja e njohur për publikun, Manjola Nallbani, mbajti një koncert recital me plot të ftuar dhe dashamirës të muzikës së...
27- vjeçarja nga Kosova fiton titullin e Miss New York 2019

27- vjeçarja nga Kosova fiton titullin e Miss New York 2019

0
Mbrëmjen e kaluar është mbajtur finalja e kompeticionit të rëndësishëm të bukurisë në SHBA, Miss New York USA, 2019. Vajza që arriti të rrëmbejë kurorën...

Grande Fratello menjëherë ka rritur temperaturat me pamjet në dushe të kokurrenteve

0
Në itali ka  startuar edhe edicioni i 18 i ‘reality show-t’ më të ndjekur, jo vetëm në itali, ‘Grande Fratello’. Konkurrentët janë izoluar në një...

E guximshme! Baby G bën tatuazh në pjesën e ndjeshme, por pendohet

0
Baby G njihet si një femër e guximshme. Këtë e ka dëshmuar edhe me vendimin e fundit që e ka marrë, kështu duke realizuar një...

“Sold out” biletat e koncertit të Ermal Metës në Assago

0
“Deri tre vjet më parë duke shkruar në dhomën time e gjithë kjo ishte e paimagjinueshme , nuk më duket e mundur se është...

E mbani mend gladiatorin ja sa ka ndryshuar

0
  Ylli i filmit ‘Gladiator’ pothuaj nuk është njohur nga akush të hënën pasdite në Sidney, teksa priste të birin që po luante një ndeshje...