Lufta rreperave: Evi kunja Feros..Shoh shum Gang Gang Fallco!

0
Evi kunja Feros..Shoh shum Gang Gang Fallco! Lufta mes rreperave tani me eshte pranuar nga te gjithe.. Sulmet nepermjet statuseve neper rrjetet sociale Shtohen gjithnje...

E eleminoi nga gara por Renato Mekolli pranon se ka debulesë për të

0
Shumë pak dimë për jetën sentimentale të shefit më të “ashpër” dhe më të komentuar të momentit Renato Mekolli. Por i ftuar në emisionin “Pop...
Anjeza Maja dhe Romeo sqarojnë aludimet për një lidhje midis tyre

Anjeza Maja dhe Romeo sqarojnë aludimet për një lidhje midis tyre

0
Anjeza Maja dhe Romeo sqarojnë aludimet për një lidhje midis tyre. Alketa Vejsiu kishte vendosur që të ballafaqonte konkurrentët e spektaklit “Dance With Me”...
Ndjekësit kapen me Aulonën për jetën që ajo bën

Aulona Musta e zhgënjyer me verdiktin e Dancing With The Stars

0
Tashmë ka përfunduar dhe mund të themi pa frikë se ishte një kompeticion që zgjati disa javë, i mbushur me sfida dhe emocione. Pamë të...
Kejvina Kthjella zyrtarizon me lot në sy largimin nga “Xing me Ermalin”

Kejvina Kthjella zyrtarizon me lot në sy largimin nga “Xing me Ermalin”

0
Këtë javë që po lëmë pas, ka qarkulluar lajmi se Kejvina Kthella ka lënë emisionin “Xing me Ermalin”. Sot është pritur me kuriozitet emisioni për...

Votimja dashuria e se ciles e ndau nga familja dhe njerezit e aferm

0
 Një dashuri që u bë burim konflikti midis familjes dhe vajzes tyre. Kjo ishte historia e trajtuar mbreme ne shoun "Dua te te bej...

Fjoralba Ponari “tërbohet” nga krahasimi që i bëjnë me Marina Vjollcën

0
Fjoralba Ponarit mesa duket i ka ardhur në majë të hundës. Prezantuesja bukuroshe, e cila qëndron në krah të Edi Manushit si prezantuese e...
Fjolla Morina flet pa dorashka për koleget e saj këngëtare

Fjolla Morina flet pa dorashka për koleget e saj këngëtare

0
Një nga të ftuarat e moderatores dhe autores së programit “Shiko kush luan”, Luana Vjollca të kësaj të shtune ishte edhe këngëtarja Fjolla Morina. Me...
Erand Sojli do të rikthehet në shoun e humorit "Portokalli"

Erand Sojli do të rikthehet në shoun e humorit “Portokalli”

0
Prej vitesh e kemi parë në ekranin e “Portokalli”, por më pas u largua. Jemi të sigurtë që nëse ju përmendim rolet si “Naqja”...
Aktorja e "Çiftit të lumtur" largohet nga Portokalli

Aktorja e “Çiftit të lumtur” largohet nga Portokalli

0
Delinda Disha është një prej aktoreve të humorit më të dashura për publikun shqiptar, pasi roli i saj është pëlqyer për katër vjet me...