E eleminoi nga gara por Renato Mekolli pranon se ka debulesë për të

0
Shumë pak dimë për jetën sentimentale të shefit më të “ashpër” dhe më të komentuar të momentit Renato Mekolli. Por i ftuar në emisionin “Pop...
Alba Vejseli bukuroshja shqiptare që po bën namin në televizionin italian

Alba Vejseli bukuroshja shqiptare që po bën namin në televizionin italian

0
Bukuroshja shqiptare  po bën namin në televizionin italian. Ajo quhet Alba Vejseli dhe këtë vit mori pjesë në spektaklin “Ciao Darwin” si personazhi i...
Alketa Vejsiu ka zbritur sot në skenën e Sanremos, në atë që e ka quajtur si “pika më e lartë e karrierës së saj”. E veshur me një fustan ngjyrë rozë, ajo ka falenderuar prezantuesin Amadeos për ftesën dhe ka përshëndetur gjithë shqiptarët, duke thënë se janë shteti i dytë me shikueshmërinë më të madhe të festivalit të Sanremos. Por cilat kanë qenë komentet e italianëve për Alketën? Në foton e postuar nga faqja zyrtare e Sanremo në instagram, duket se të gjithë e kanë pëlqyer Alketën, duke mos i kursyer komplimentet. “Bukuroshe”, Thjesht fantastike”, “Mbretëresha e festivalit”, ishin disa nga komentet në instagram. Duket se Alketa i ka bërë për vete të gjithë, duke folur plot energji dhe me një italishte të pastër. Një provë e kaluar me sukses nga moderatorja, që duket se ka arritur të perfeksionohet aq shumë, sa edhe skena e madhe e Sanremos nuk mundi ta ndalojë shkëlqimin e saj.

Ja si e komentuan italianët paraqitjen e Alketa Vejsiut

0
Alketa Vejsiu ka zbritur sot në skenën e Sanremos, në atë që e ka quajtur si “pika më e lartë e karrierës së saj”. E...
Aktorja e "Çiftit të lumtur" largohet nga Portokalli

Aktorja e “Çiftit të lumtur” largohet nga Portokalli

0
Delinda Disha është një prej aktoreve të humorit më të dashura për publikun shqiptar, pasi roli i saj është pëlqyer për katër vjet me...
Kejvina Kthjella zyrtarizon me lot në sy largimin nga “Xing me Ermalin”

Kejvina Kthjella zyrtarizon me lot në sy largimin nga “Xing me Ermalin”

0
Këtë javë që po lëmë pas, ka qarkulluar lajmi se Kejvina Kthella ka lënë emisionin “Xing me Ermalin”. Sot është pritur me kuriozitet emisioni për...
Eksodi në Digitalb: Largohet edhe moderatorja Ilda Bejleri

Eksodi në Digitalb: Largohet edhe moderatorja Ilda Bejleri

0
Pas lajmeve mbi lëvizjet e fundit në “Digitalb”, duket se zhurmën më të madhe do ta bëjë largimi i një prej figurave më të...
Alban Dudushi suprizohet nga vajza dhe bashkëshortja e tij

Alban Dudushi suprizohet nga vajza dhe bashkëshortja e tij

0
Ka qënë një natë emocionuese ajo e djeshma për Alban Dudushin. I ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur” për të surprizuar...
Anjeza Maja dhe Romeo sqarojnë aludimet për një lidhje midis tyre

Anjeza Maja dhe Romeo sqarojnë aludimet për një lidhje midis tyre

0
Anjeza Maja dhe Romeo sqarojnë aludimet për një lidhje midis tyre. Alketa Vejsiu kishte vendosur që të ballafaqonte konkurrentët e spektaklit “Dance With Me”...

Votimja dashuria e se ciles e ndau nga familja dhe njerezit e aferm

0
 Një dashuri që u bë burim konflikti midis familjes dhe vajzes tyre. Kjo ishte historia e trajtuar mbreme ne shoun "Dua te te bej...
Alketa Vejsiu i jep fund polemikave për trajtimin e çështjes së "Xhejson Bafti"

Alketa Vejsiu i jep fund polemikave për trajtimin e çështjes së “Xhejson Bafti”

0
Alketa Vejsiu, nuk u mirëprit nga një pjesë e madhe e publikut apo edhe personazheve të njohur televiziv, për mënyrën se si e trajtoi...